ozkan_reduktor_061

Hangi Tür Vinç Tamburları Üretiyoruz?

Güç aktarma sistemlerinin bir parçası olan redüktörlerin periyodik bakımı yapılarak daha uzun ömürlü ve daha iyi çalışma performansına sahip olalarak kullanılabilmektedir.

Redüktör tamiri ve redüktör bakımı konusunda aşağıda belirtilen bütün işlemler tecrübeli elektrik veya makina teknikerleri tarafından yürütülmesi tavsiye edilir. Redüktör bakımı esnasında redüktör üzerinde yapılacak bir değişiklik öncesi üretici firma bilgilendirilmelidir. Redüktörde yapılacak yağ değişimleri üretici firmaya bilgilendirme gerekmeden yapılabilir. Redüktör tamiri ve redüktör bakımı işlemlerinde ne yaptığınızdan emin olmadan bir şey yapmayınız ve üretici firma veya Özkan Redüktör ile iletişim içinde olunuz.

Hangi Marka Vinçlerin Tamburları Üretiliyor?

Redüktör Tamiri Servisi Yaptığımız Yurtiçi ve Yurtdışı Markalar

Bonfiglioli Redüktör Servisi
Flender Redüktör Servisi
Rossi Redüktör Servisi
Brevini Redüktör Servisi
Siemens Redüktör Servisi
Krauss Maffei Redüktör Tamiri
Amarillo Redüktör Servisi
Sew Redüktör Servisi
Nord Redüktör Servisi
Siti Redüktör Servisi
Lenze Redüktör Servisi
Vogel Redüktör Servisi
Knödler Redüktör Servisi
Varvel Redüktör Servisi
Yılmaz Redüktör Servisi
ZF Redüktör Servisi
GSM Redüktör Servisi
İmak Redüktör Servisi
Brook Hansen Redüktör Servisi
Icma San Giorgio Redüktör Servisi
Brammer Redüktör Servisi
David Brown Redüktör Servisi
Dodge Redüktör Servisi
Hydromec Redüktör Servisi
Masurati Redüktör Servisi
Motovario Redüktör Servisi
Parvalux Redüktör Servisi
Renold Redüktör Servisi
Tramec Redüktör Servisi

Commissioning and Project Closeout

One of the most critical stages of the construction process is the commissioning and closeout of the project. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.

Vinç Tamburu Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler?

Dişli imalatı imkanlarınızın yanında, redüktör tamiri – dişli kutusu tamiri hizmetlerinin orjinaline uygun olarak redüktör – dişli kutusu tamir servisi hizmeti sunmaktayız. Tüm dişli sorunlarına karşı, üretiminizi aksatan, çalışma imkanlarınızın durmasına neden olabilecek redüktör arızaları karşısında acil dişli, redüktör – dişli kutusu arızalarına karşı ihtiyaçlarınızı çözmek için bize 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Redüktör tamiri ve bakımı gereken arızalı dişli ve redüktörlerin;

Özel dişli tasarımı
Dişli İmatı
Dişli Taşlama
Dişli Muayene
Dişli Onarım
Dişli Çatlak Testi
Dişli Maleme Analizi
Dişli Sertlik Ölçümü
Dişli Yenileme (12 ay garanti)
Uzun süreli depolama için dişlilerin, redüktörlerin hazırlanması

Bir ses duyuyorsunuz fakat motor mili ve redüktör mili dönmüyor. Frekans ivertör veya sürücü kullanıyorsunuz.

Frekans invertör veya  sürücüye ait kullanım  kılavuzunu inceleyiniz.  Motoru frekans  invertör/sürücüden ayırın  ve direkt besleyin,  hatanın sürücü/invertör  kaynaklı olup  olmadığını tespit edin.  Tüm denemelere rağmen  çalışmaz ise sıra no 20’ye  bakınız.

Bir ses duymuyorsunuz ve redüktör çıkış mili dönmüyor. Sürücü veya frekans invertör kullanıyorsunuz.

Frekans invertör veya  sürücüye ait kullanım  kılavuzunu inceleyiniz.  Motoru frekans invertör/  sürücüden ayırın ve  direkt besleyin, hatanın  sürücü/invertör kaynaklı  olup olmadığını tespit  edin. Tüm denemelere  rağmen çalışmaz ise  Sıra  no 20’ye bakın.

Bir ses duyuyorsunuz fakat ne redüktör mili ve motor mili dönmüyor. sürücü / invertör veya manyetik fren kullanmıyorsunuz.

Besleme voltajını ve  frekansı kontrol ediniz.  Motor etiketi ile besleme  değerleri uygun  olmalıdır.  Motor  üreticisinin  kullanım  kılavuzunu  inceleyiniz.  Tüm denemelere  rağmen  çalışmıyor ise  seçilen  motor için yük  fazla  geliyor olabilir.  Redüktörün çıkış milini  yükten ayırın. Bu halde  çalışır ise motor gücü  yetmiyor olabilir.  Monofaze motorlar için  çalışma ve kalkış  kondansatörlerini  kontrol  ediniz. Tüm  denemelere  rağmen  çalışmaz ise sıra  no  20’ye bakın.

Bir ses duymuyorsunuz ve redüktör çıkış mili dönmüyor. Sürücü veya frekans invertör kullanmıyorsunuz.

Besleme voltajını ve  frekansı kontrol ediniz.  Motor etiketi ile besleme  değerleri uygun  olmalıdır.  Motor  üreticisinin  kullanım  kılavuzunu  inceleyiniz.  Tüm  denemelere  rağmen  çalışmaz  ise  sıra no 20’ye  bakın.

Çevre sıcaklıkları -5 derecenin altına düşüyor.

Redüktör yağı,  çalıştığı  ortam için  uygun değil.  Daha  düşük viskoziteli  yağlar kullanın.  Kullanım  kılavuzunu uygun  yağı  bulmak için  inceleyin.  Daha  yüksek çevre  sıcaklıklarında  çalışmak  bir diğer  çözümdür. Hala  aynı problemler  var ise  motor  gücünü  büyültmek  gerekebilir.

Ses Rasgele

Hareketli makina  elemanlarınızı  kontrol  ediniz.  Redüktörü  makinadan ayırın  ve yüksüz  çalıştırın. Yine  benzer sesler  duyuyorsanız yağ  içinde  bazı yabancı maddeler  olabilir. Yağı  değiştirin ve  atık  yağ içindeki  maddeleri kontrol  edin. Eğer metal  parçalar  görünüyor ise  redüktör  hasarlanmış  olabilir. sıra  no  20’ye bakın.

Çevre sıcaklıkları -5 derecenin altına düşüyor.

Redüktör yağı, çalıştığı  ortam için uygun değil.  Daha düşük viskoziteli  yağlar kullanın.  Kullanım kılavuzunu  uygun yağı bulmak için  inceleyin. Daha yüksek  çevre sıcaklıklarında  çalışmak bir diğer  çözümdür. Hala aynı  problemler var ise  motor gücünü  büyültmek gerekebilir.

Vinç Tamburu Kataloğu

Construction-Brochure-Sample

An overview of our construction services from Construction Management, Design-build, General Contracting to Small Jobs and Service Work

Vinc_Tamburu_Katalogu.PDF